Новини » Політика 695 Читать эту новость на русском

Апгрейд проєкту "Новоросія"?

Ігор Попов
Ігор Попов

Експерт з питань антикорупційної політики, державного управління, консультант виборчих та інформаційних кампаній UIF

Апгрейд проєкту "Новоросія"?
Голова Державної думи Росії В’ячеслав Володін duma.gov.ru

Нещодавно спікер Держдуми Росії В'ячеслав Володін заявив, що зі складу України нібито "можуть вийти" кілька областей. Це повернення до проєкту "Новоросія" чи тиск перед самітом у "нормандському форматі"?

Про це пише Ігор Попов на своїй сторінці в Facebook.

Заява В.Володіна про можливий вихід кількох областей зі складу України - це засвітка "плану Б" російської делегації перед паризькими переговорами. Тобто по факту ультиматум. Апгрейд проекту "Новоросія". Чим будемо протидіяти?

Постановочною нарадою на Банковій? У 2020 перед місцевими виборами розчаровані виборці "зеленої команди" можуть перетікати в окремих областях до тих політичних брендів, які можуть повторити "подвиг" Верховної Ради Криму зразка 2014 року. Особливо під впливом "зелених чоловічків" та зелених папірців.

В цьому випадку тип виборчої системи на місцеві вибори стає питанням національної безпеки. Наступного тижня, вірогідно, парламент провалить голосування за того Франкенштейна, якого зліпили із залишків Виборчого кодексу. Провести конституційну реформу розділу про місцеве самоврядування до старту місцевих виборів також уже не встигають. Тому місцеві вибори прийдеться проводити або по діючому закону, або терміново писати новий. Мораль - при плануванні адмінтерреформи озвучені В.Володіним ризики і загрози варто теж враховувати.

Ігор Попов

загрузка...
загрузка...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...