Виїзна комісія КМДА 9 грудня спробує потрапити на незаконний поверх Кулика, – Кабаченко

Володимир Кабаченко, народний депутат ZIK

"Ми можемо потрапити на 13-й поверх, а яким чином потрапити на 14-й – в цьому є найбільше питання"

У випадку виникнення пожежі на 14-му поверсі, який добудував Костянтин Кулик, вогнеборці навіть не зможуть туди дістатися. Збудувавши цей поверх без дозвільної документації, пан Кулик поставив під ризик всіх людей, що проживають у будинку.

Про це під час включення, яке транслювалось в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK, повідомив народний депутат Володимир Кабаченко.

За його словами, під час засідання комісії Київської міської державної адміністрації щодо добудови 14-го поверху, яку було здійснено експрокурором Костянтином Куликом, було встановлено факт, що це є незаконна забудова, тобто в майбутньому вже не потрібно маніпулювати тим фактом, чи зможе він її узаконити, коли з’явиться дозвільна документація.

"Відповідь проста – ні, факт незаконної забудови встановлено. Прописано дуже чіткий план, що нам треба зробити. 5 грудня збереться ще одна комісія, 9 грудня буде виїзна комісія зі залученням народних депутатів та правоохоронних органів", – сказав Кабаченко.

За його словами, під час виїзного засідання балансоутримувач будинку буде зобов’язаний передати комісії ключі, аби вона могла потрапити в цю незаконну забудову.

"Ми можемо потрапити на 13-й поверх, а яким чином потрапити на 14-й – в цьому є найбільше питання. У випадку виникнення пожежі на 14 поверсі, вогнеборці навіть не зможуть туди дістатися. Тобто, будуючи 14-й поверх без дозвільної документації, пан Кулик ставить під ризик абсолютно всіх людей, що проживають з 1-го по 12-й поверх, навіть не думаючи про те, що їх потрібно було  спитатися", – констатував Володимир Кабаченко.

Кореспондентка також поцікавилася, що загрожує Кулику. У відповідь він сказав, що для них найголовніше – це демонтувати 14-й поверх, щоб люди, які проживають у будинку, не були під ризиком загрози життя.

Нагадаємо, що нещодавно з'явилася інформація, що експрокурор Генеральної прокуратури України Костянтин Кулик незаконно добудував 14-ий поверх в житловому комплексі Diplomat Hall у центрі столиці.

Також 7 листопада у Києві пройшла акція протесту із вимогою звільнити Костянтина Кулика. Ще до того, як він почав обіймати посаду головного військового прокурора АТО, був учасником не одного корупційного скандалу.

загрузка...
загрузка...
Loading...