live

У РНБО заявили, що Кривонос залишається на посаді заступника секретаря

Водночас він може бути повернений у розпорядження міністра оборони

з відкритих джерел Генерал Збройних Сил України Сергій Кривонос
загрузка...
загрузка...

У Раді національної безпеки та оборони офіційно заявили, що Сергій Кривонос й надалі обійматиме посаду заступника секретаря РНБО. Про це повідомляє пресслужба органу.

"У зв'язку з інформацією, яка була поширена рядом ЗМІ, пов'язаною із заявою Сергія Кривоноса, потребується ряд суттєвих уточнень. Сергій Кривонос залишається заступником секретаря РНБО України. Його виведення зі складу ряду міжвідомчих комісій і груп пов'язано з перерозподілом функціональних обов'язків, і є робочим процесом, який не має жодної політичної складової", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Сергій Кривонос є прикомандированим до апарату РНБО України з Міністерства оборони України, і може бути повернений у розпорядження міністра оборони України у відповідності до поставлених завдань.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Кривоноса з посад голови міжвідомчої робочої групи щодо зміцнення обороноздатності держави і голови міжвідомчої Комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Згодом такі зміни прокоментував сам Сергій Кривонос. Він зазначив, що до його звільнення з двох посад причетний секретар РНБО Сергій Данілов.

Loading...
Loading...
Loading...