live

У Мінкульті заявили, що блогери відповідатимуть за контент

Фото: прес-служба Кабміну

За словами міністра, влада регулює не блогосферу, а контент

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив, що кожен, хто порушує українське законодавство з допомогою певного контенту, буде нести відповідальність за написане. Про це чиновник заявив в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

Також міністр додав, що влада регулює не блогерську сферу, а контент, який вони випускають.

"Ми не регулюємо блогосфери, ми регулюємо контент. І якщо хтось порушує українське законодавство за допомогою певного контенту, наприклад закликає до ворожнечі, то і нестиме за це відповідальність", - пояснив Бородянський.

За словами міністра, блогери і раніше несли відповідальність за контент згідно з чинним законодавством. Рішення щодо регуляції контенту держпосадовець пояснює тим, що зараз велика кількість людей є споживачами блогерського контенту. Отже, таким чином у міністерстві планують захистити суспільство від дезінформації.

"Раніше держава реєструвала ЗМІ, надавала ЗМІ додатковий захист, і кожне слово, яке звучало в ЗМІ, мало більшу вагу, ніж просто слово на вулиці. Зараз безліч інформації. І будь-яке суспільство має для себе дати відповідь: які правила встановлені щодо інформації в моєму просторі, як я захищаю своїх громадян від того, що інформація неправдива, тобто є дезінформацією, тощо", - додав Володимир.

Нагадаємо, цього тижня Бородянський розповів, що міністерство з питань культури, молоді та спорту збирається захищати та розвивати український інформаційний простір, запустити канал на Донбасі та боротися з фейками.

Loading...
Loading...
Loading...