На Донеччині запрацював перший паспортний сервіс

Закордонний паспорт з відкритих джерел

Паспортний сервіс став 29-м в Україні, проте першим у Донецькій області

У місті Маріуполь, що в Донецькій області, було відкрито перший паспортний сервіс цього регіону. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Як зазначається, наразі жителі Донеччини можуть отримати там нові ID-картки незалежно від місця прописки. Окрім цього, центр прийматиме замовлення на виготовлення закордонного паспорту, довідки про відсутність судимості, "зелену карту" та інші документи.

Зокрема, у новому паспортному центрі одночасно працюватимуть 4 термінали, які прийматимуть документи, а також ще 3 – видаватимуть.

Окрім цього, щоб уникнути великих черг та зекономити час громадян, на виготовлення документів можна буде записатися в чергу онлайн на сайті.

"Максимум 20 хвилин – далі, після 7 робочих днів або 20, в залежності, яку послугу вона замовила, отримає SMS-повідомлення: приходьте, забирайте свій паспорт. Це дуже зручно для людей", - пояснив речник ДП "Документ" Володимир Поліщук.

Нагадаємо, нещодавно міністр цифрової політики Михайло Федоров розповів, що вже на початку наступного року в Україні запустять електронний паспорт громадянина, яким можна буде користуватися за допомогою смартфону.

загрузка...
загрузка...
Loading...