Новини » Політика 166 Читать эту новость на русском

Україна і Румунія обговорили безпекову ситуацію в Чорноморському регіоні

Український генерал-лейтенант Руслан Хомчак прибув до Румунії з офіційним візитом Генеральний штаб ЗСУ

Український генерал-лейтенант Руслан Хомчак перебуває з офіційним візитом у Румунії

У суботу, 30 листопада, розпочався офіційний візит делегації Збройних сил України на чолі з начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком до Румунії. Про це повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ.

"У Бухаресті генерал-лейтенант Руслан Хомчак зустрівся з Міністром оборони Румунії Ніколає-Іонела Чуке та з начальником Штабу оборони Збройних Сил Румунії генерал-лейтенантом Даніелем Петреску", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, під час цієї зустрічі йшлося про актуальні питання продовження стратегічного діалогу щодо безпекової ситуації в Чорноморському регіоні. Крім цього, у ході переговорів було обговорено обмін досвідом з реформування й розвитку збройних сил та визначено головні напрямки військового співробітництва України та Румунії.

До слова, візит до Румунії Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Руслана Хомчака став першим візитом очільника за кордон на двосторонньому рівні.

Нагадаємо, вчора Президент України Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються виконання військового обов'язку та проходження військової служби.

загрузка...
загрузка...
Loading...