live
Новини » Світ 236 Читать эту новость на русском

У Женеві вирішили з'єднати Францію та Швейцарію за домогою метрополітену

REUTERS Метро у Женеві

У такий спосіб хочуть знизити кількість авто на дорогах на 12 %

У Женеві з 15 грудня запустять нову лінію метрополітену Lemans Express, яка дозволить їздити до більшості міст у Франції та Швейцарії.

Про це інформує MBS News.

Всього на цьому маршруті буде задіяно 45 поїздів, які їздитимуть кожні десять хвилин.

Загальна вартість проекту скалала 1,5 млрд євро.

Обслуговувати Lеman Express будуть залізничники обох країн, а при проектуванні і будівництві враховувалося поєднання французьких і швейцарських норм безпеки. Також до уваги брали й доступність цього виду транспорту для інвалідів та інших уразливих категорій пасажирів.

Зазначається, що завдяки метро повинні зменшитися затори на франко-швейцарському кордоні, який щодня перетинають близько 650 тисяч автомобілів.

"Над реалізацією проекту Lеman Express працювало дуже багато талановитих людей, це гігантська за масштабами ідея, реалізація якої покращить життя всього регіону, а це багато сотень тисяч людей", - говорить генеральний директор Маріо Верра.

Метрополітен розпочне роботу 15 грудня. Вже відкрито продаж проїзних, їх вартість буде залежати від транспортної зони, якою користуватимуться пасажири.

Раніше повідомлялося, що у Китаї пройшов тестування новий потяг метро, розроблений компанією CRRC Tangshan Co. Ltd, який може перевозити пасажирів без допомоги машиністів.

Loading...
Loading...
Loading...