live
Новини » Політика 68 Читать эту новость на русском

Медведчук: Ми можемо багато чого запропонувати Зеленському в сфері економіки, але йому не потрібна зустріч з опозицією

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук

"Опозиційна платформа - За життя" може багато чого запропонувати президенту України Володимиру Зеленському в сфері економіки, але йому не потрібна зустріч з опозицією. Про це голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив під час "Великого інтерв'ю" на телеканалі "112 Україна".

"Станом на сьогодні говорити про зустрічі з паном Зеленським, якщо йому така зустріч не потрібна, було б не тільки передчасним, але і необ'єктивним. Ми не повинні і не будемо ні в кого просити милостиню. Сьогодні ми – громадяни України. Є Конституція, є чинне законодавство, є те, що повинно дотримуватися в країні, і ми вимагаємо цього виконання. А вступати в перемовини опозиції з президентом, тим більше якщо у нього немає бажання на такі перемовини як з цього питання, так і з багатьох інших питань, тому що є питання набагато важливіше: це соціальна сфера, це економічна сфера, це сфера встановлення миру на Донбасі і припинення бойових дій, це питання сьогодні того, що відбувається в країні і як відбувається", - сказав він.

"Наша фракція і наша партія - це сьогодні люди, які мають величезний досвід в державному будівництві та управлінні, величезний досвід у питаннях економічного становлення країни та економічного розвитку, в соціальній сфері, і ми могли б багато чого запропонувати і пропонуємо те, що повинно, на наш погляд, бути взято до уваги. Але, на жаль, цього немає. Цього немає і в наших висловлюваннях з приводу бюджету, і щодо прийняття закону про ринок землі, і з багатьох інших питань (освіти, тарифів, вартості на газ, придбання газу Україною, списання боргів за житлово-комунальними тарифами). Тобто ми це все публічно пропонуємо, це все викладено в тих законопроектах, які вже зареєстровані та які повинні бути розглянуті. Але вони або розглядаються і виносяться негативні рішення, або їх просто не розглянули, що трапляється часто і здебільшого, на наш жаль і на жаль більшості громадян України, це має місце", - додав нардеп.

У цьому році президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до жовтня розробити законопроект про ринок землі, а Верховній Раді - прийняти його і скасувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до грудня поточного року.

У Верховній Раді зареєстровано низку законопроектів про відкриття ринку землі. Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендував парламенту підтримати за основу законопроект № 2178-10.

Раніше Зеленський пообіцяв, що після скасування мораторію на продаж сільгоспземель купувати землю зможуть тільки українці, а іноземці - виключно за умови, що їм це дозволить народ в ході референдуму.

Loading...
Loading...
Loading...