live

Facebook вперше позначив публікацію фейковою

The next web Фейкові новини у мережі Facebook
загрузка...
загрузка...

Допис був опублікований в опозиційному сінгапурському виданні

Компанія Facebook вперше додала позначку "недостовірна інформація" до публікації про арешт політика.

Про це інформує урядовий сайт Сінгапуру.

Міністерство інформаційної політики Сінгапуру направило заяву до Facebook з вимогою позначити допис в опозиційному сінгапурському виданні States Times Review як той, що містить в собі неправдиві дані.

Виявилося, що у ньому були опубліковані дані щодо арешту політика Бреда Бойєра, хоча поліція спростувала такую інформацію.

"Згідно із законодавством, Facebook повідомляє, що уряд Сінгапуру називає дану публікацію фальшивою. У Facebook і деяких інших інтернет-платформ виникли технічні проблеми щодо негайного виконання вимог уряду країни, але всі вони зобовʼязалися співпрацювати з владою", — підкреслили в міністерстві.

Це перший випадок, коли Facebook відкрито позначив інформацію фейковою.

2 жовтня в Сінгапурі набув чинності закон про боротьбу з фальшивою інформацією. Завдяки закону уряд країни зможе контролювати поширювану в інтернеті неправдиву інформацію, яка може нанести серйозної шкоди Сінгапуру.

Раніше повідомлялося, що Facebook запустив новий додаток Facebook Viewpoints, у якому за проходження різного роду опитувань та досліджень люди зможуть отримувати фінансову винагороду на рахунок у PayPal.

Loading...
Loading...
Loading...