live
Новини » Політика 231 Читать эту новость на русском

Є трійка журналістів, яка забиває голи у ворота свободи слова, – Кацман

з відкритих джерел Політичний аналітик Володимир Кацман
загрузка...
загрузка...

"Василевська-Смаглюк, Бородянський і Ткаченко – це перша трійка нападу на свободу слова"

Сьогодні визначилась перша трійка осіб, які здійснюють напади на свободу слова. Це Ольга Василевська-Смаглюк, Володимир Бородянський і Олександр Ткаченко.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив заслужений журналіст України, політичний експерт Володимир Кацман.

Ведучий програми поцікавився, чи можна було уявити собі раніше, що журналістка, ставши народним депутатом, дозволить собі вислови про те, що пора "приглушити свободу слова". Володимир Кацман відповів, що ця ситуація йому нагадує гру в хокей між радянськими і канадійськими професіоналами, де була така собі трійка спортсменів, які забивали голи.

"Ви знаєте, от сьогодні мені здається визначилася перша трійка, яка забиває голи у ворота свободи слова. І ця трійка, на жаль, складається із журналістів: Василевської-Смаглюк, Бородянського, колишнього менеджера медіахолдингу Пінчука, і Ткаченка, який також працював на "плюсах". Це їх перша трійка нападу на свободу слова", – зазначив Кацман.

За його словами, такі висновки він робить на основі сьогоднішніх заяв міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського і народної депутатки України Ольги Василевської-Смаглюк. На його думку, їхня позиція показує, що у них розвинувся більшовицький синдром.

"Бородянський сьогодні заявляє, що тільки 9% людей розуміють, що таке інформація і відрізняє її від дезінформації, а інші, мовляв, мало не дебіли, вибачте... Заява Василевської-Смаглюк сьогодні, мовляв, багато у нас свободи слова, ой як багато, нечувана свобода слова. Пам'ятаєте, таке визначення було", – сказав заслужений журналіст України.

Раніше народний депутат від партії "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що в Україні час "приглушити свободу слова". За її словами, обмежувати свободу слова потрібно з поваги до інституту президентства.

Таку заяву депутатка зробила зокрема, коментуючи справу щодо депутата від "Європейської Солідарності" Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій, яких підозрюють у погрозах президенту України Володимиру Зеленському. Вона вважає, що зброя, яку знайшли під час обшуків у домі Звіробій, може мати зв'язок із погрозами главі держави.

Також нагадаємо, голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко сказав, що народна депутатка України Ольга Василевська-Смаглюк не мала право використовувати формулювання, що пора "приглушити свободу слову", навіть якщо так вона реагувала на неприпустиму критику президента.

Loading...
Loading...
Loading...