Новини » Політика Читать эту новость на русском

У самопроголошеній "ДНР" заявили про нові "кордони", які включають територію всієї Донецької області

ДНР

Кордон хочуть визначати по території Донецької області, яка була на період 2014 року

В самопроголошеній  "ДНР" ухвалили закон "Про державний кордон ДНР", згідно з яким кордони "ДНР" закріплюються в межах всієї Донецької області України.

Про це повідомляє російський Інтерфакс.

"У цьому законі не забуті люди, які проживають на території, тимчасово підконтрольній  Україні. Кордон визначено по території Донецької області, яка була на період 2014 року", - повідомив голова "Народної ради  "ДНР"" Володимир Бідьовка.

Він уточнив, що закон "передбачає, що доти, поки не врегульовано спір між Україною і "ДНР", кордон буде проходити по лінії зіткнення". За його словами, цей закон не суперечить Мінським угодам.

Ініціатор законопроекту, голова комітету "Народної ради з безпеки і оборони"  Віталій Кравець повідомив, що цей документ "законодавчо встановить державний кордон ДНР, а також визначить порядок і умови її позначення і порядок захисту".

Він пояснив, що в даний час в "ДНР"  немає законів, що стосуються встановлення, охорони і захисту державного кордону. "Мета нового закону - формування нормативної бази в сфері державної прикордонної політики", - додав Кравець.

"ДНР" була самопроголошена 7 квітня 2014 року. Під контролем ДНР нині перебувають  центральні і південні райони Донецької області і місто Донецьк.

Нагадаємо, раніше одного з "міністрів ДНР" заочно засудили до 12 років в’язниці. 36-річний чоловік, маючи тривалий стаж роботи в органах МНС України, зрадивши присязі, перейшов на бік НЗФ.

Loading...