Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Нью-Йорку померла найстарша жінка США

Найстаріша американка Алелія Мерфі CNN

Алелія Мерфі померла у віці 114 років

Колишня швачка Алелія Мерфі, яку було визнано найстарішою жінкою Сполучених Штатів Америки, померла у віці 114 років. Про це повідомляє CNN.

Як зазначається, американка покинула світ ще у суботу, 23 листопада. На момент смерті Мерфі виповнилося 114 років та 140 днів - цей факт підтвердила група, що займається дослідженнями в галузі геронтології. Причини смерті найстаршої жінки Америки поки не повідомляють.

До слова, після смерті Алелії Мерфі, найстаршою жінкою Сполучених Штатів Америки стала Хестер Форд, що проживає у Північній Кароліні. Жінка народилася 1905 року. Попри це список довгожительок світу очолила жителька Японії Кані Танака, якій наразі виповнилося 116 років.

Довідка: Алелія Мерфі – американська швачка, громадська активістка та мати двох дітей. Чоловік Мерфі помер ще 1953 року. День 114-річчя жінки, який вона святкувала у липні цього року, в Гарлемі оголосили Днем визнання Алелії Мерфі. А сенатор Нью-Йорка Брайан Бенджамін назвав Мерфі "пам'яткою Гарлема" та подякував їй за внесок в життя району – за тривалу громадську роботу та допомогу церкві.

Нагадаємо, нещодавно у віці 57 років пішов з життя відомий музикант і фронтмен ванкуверського гурту Spirit of the West, який боровся з хворобою Альцгеймера протягом шести років.Loading...