Toshiba створила пристрій для виявлення 13 видів раку по одній краплі крові

Пристрій компанії Toshiba для виявлення 13 видів раку Kyodo News

Технологія точно розпізнає онкологію на ранніх стадіях

У Японії корпорація Toshiba заявила, про розроблення технології розпізнавання 13 видів раку з однієї краплі крові з 99-відсотковою точністю. Про це повідомляє Kyodo News.

Як зазначається, пристрій вивчає типи та концентрації молекул мікроРНК, що секретуються в крові з ракових клітин. Нова технологія може діагностувати рак шлунка, стравоходу, легенів, печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, кишківника, яєчників, простати, сечового міхура, молочної залози, а також саркому і гліому.

Зокрема, діагностика відбувається за допомогою мікросхеми та невеликого пристрою. На обстеження пацієнт витрачає приблизно дві години часу. За попередньою інформацією, ціна такої процедури становитиме 185 доларів.

"У порівнянні з розробками інших компаній, ми не лише приваблюємо ціновою категорією, а й лідируємо у швидкості діагностики та точності виявлення раку,
– зазначив керівник дослідницької лабораторії Toshiba Frontier Research Laboratory Коджи Хасімото.

Нагадаємо, нещодавно фахівці у галузі медицини назвали п'ять основних симптомів раку головного мозку, у разі виявлення яких потрібно терміново звертатися до лікаря.

Loading...