live
Новини » Політика 628 Читать эту новость на русском

США визначають, чи потрапляють дії Apple щодо Криму під санкції, - посольство України

Мінфін США. Фото: EPA/MATTHEW CAVANAUGH

Посольство не отримувало офіційної відповіді від керівництва компанії Apple на відповідне звернення дипустанови

Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки буде здійснювати оцінку того, чи потрапляють дії компанії Apple, яка некоректно позначила Крим як частину Росії, під чинний санкційний режим США. Про це повідомили у посольстві України в США у коментарі УНН.

"27 листопада Посольство України в США невідкладно звернулося до керівництва американської компанії Apple із закликом виправити некоректне позначення Криму як частини Росії у додатках компанії. Станом на 28 листопада посольство не отримувало офіційної відповіді від керівництва компанії Apple на відповідне звернення дипустанови", - зазначили у відомстві.

Також в установі роз'яснили, чи може корпорація через свої дії потрапити під санкції США.

"По суті порушеного проблемного питання дипустанова інформувала причетні американські федеральні відомства, у т.ч. Міністерство фінансів США, що безпосередньо займається імплементацією американської санкційної політики у контексті російської агресії проти України, у т.ч. моніторингом порушень санкційного режиму з боку американських фізичних та юридичних осіб. Відповідно, оцінка того, чи потрапляють дії компанії Apple під чинний санкційним режим США, буде здійснюватися Міністерством фінансів США", - додали дипломати.

Нагадаємо, напередодні міністр закордонних справ України Вадим Пристайко розкритикував рішення американської корпорації. 

Пізніше посольство України звернулося до Держдепу та Apple через "російський Крим". У дипмісії закликали американську корпорацію Apple виправити некоректне позначення окупованого Криму як частини Росії.

Loading...
Loading...
Loading...