live
Новини » Суспільство 72 Читать эту новость на русском

Продюсерам, які затримують вихід фільмів, Держкіно не виділятиме грошей

Міністр культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський
загрузка...
загрузка...

В Україні затримують вихід фільмів, на які Державне агентство України з питань кіно витратило понад 176 млн грн

Держкіно не виділятиме грошей продюсерам, які істотно затримують вихід фільмів.

Про це під час брифінгу заявив міністр культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський, – повідомляє 112.ua.

"Продюсери, які затримують вихід фільму: ми визначимо категорії, тобто час, на який затримується, і вони не зможуть отримувати гроші на наступні фільми, якщо вони не пояснять і ці пояснення не буде прийнято. Але це повинно бути безумовною умовою виконання своїх зобов'язань зі здачі фільму як результату праці", - сказав Володимир Бородянський.

За даними першого заступника міністра культури, молоді та спорту України Анатолія Максимчука, в Україні затримується вихід близько 20 фільмів, на які Держкіно витратило 178 млн 176 тис. 819 грн.

Найдовшою є затримка фільму Олени Єршової "Синагога", вихід якого затримується на 157 тижнів. На нього Держкіно виділило 900 тис. грн. Вихід "Тільки Диво" Олени Каретник кілька разів переносили і затримується на 33 тижні. На нього виділили найбільше грошей серед фільмів, вихід яких затримується, - понад 43 млн грн.

Серед найдорожчих фільмів для Держкіно, вихід яких затримується, - "Антон" Володимира Філіпова, Андрія Суярка та Алли Овсянікової (затримка 40 тижнів, понад 20 млн грн), "Тарас. Повернення" Володимира Філіпова, Андрія Суярка та Алли Овсянікової (затримка 92 тижні, понад 22 млн гр), "Казка старого мельника" Павла Грицака (затримка 130 тижнів, понад 16 млн грн).

Раніше повідомляли, що Держкіно за п'ять років проінвестувало 1,6 млрд грн у виробництво вітчизняних фільмів. Ці гроші спрямували на виробництво 224 фільмів 92 продюсерів. Слід зазначити, що лише 33,85 млн грн було повернуто в Держкіно.

Нагадаємо, Кабмін оголосив новий конкурс на голову Держкіно.

Loading...
Loading...
Loading...