live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

Орендна плата за користування земельною ділянкою на Львівщині зросла у 17 разів

Земля. fakty.com.ua

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 305,9 тисяч гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини

Завдяки проведенню земельного аукціону орендна плата зросла в 17 разів – від встановлених 8% до 139% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Про це інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області, – передає пресслужба Львівської ОДА.

Продаж права оренди відбувся цього тижня. В оренду продано право оренди земельної ділянки на території Бистрицької сільської ради Дрогобицького району, площею 19,4 га, за ціною 57 тис грн (стартова ціна – 3,2 тис грн).

"При організації аукціонів ми намагаємось залучити якнайбільше потенційних покупців, що забезпечує кращу ціну оренди. В результаті зростають і можливості місцевих рад з розвитку територій громад, адже всі гроші за оренду землі щорічно надходять до місцевих бюджетів. Додатково проведення аукціонів сприяє прозорості у використанні земельних ресурсів на місцях, і одночасно зменшує корупційні ризики",- зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

За результатами земельних аукціонів, які були організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, та відбулися у листопаді (станом на 27.11.2019р.), було продано право оренди шести земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 124,2 га, терміном на 7-10 років. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 305,9 тисяч гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.

Нагадаємо, в Кабміні повідомили, що запуск ринку землі призведе до збільшення вартості оренди за 1 гектар в середньому по країні з 1700 грн в 2018 році до 4000 грн в 2024-му.Loading...
Loading...
Loading...