live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

На Львівщині припинили нелегальний канал ввезення до України автозапчастин

На Львівщині припинили нелегальний канал ввезення до України автозапчастин

Йдеться про так зване "човникове" чи "піджакове" переміщення товарів через держкордон

У четвер, 28 листопада, правоохоронці провели декілька одночасних обшуків у офісно-складських приміщеннях підприємствах, за результатами яких вилучено автомобільні запчастини, "чорнові" записи, документи "ТAX-FREE", які підтверджують незаконну діяльність осіб.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

Протиправну схему виявили слідчі та оперативники Головного управління ДФС Львівщини за процесуального керівництва прокуратури області

У прокуратурі зазначають, що йдеться про так зване "човникове" чи "піджакове" переміщення товарів через держкордон, коли фізичні особи переправляють товари подрібненими партіями у межах допустимої неоподатковуваної норми, а потім концентрують значну кількість в обумовленому місці (складі) вже на території України. Надалі, частину ввезених товарів підприємство реалізовує реальним суб’єктам господарювання за безготівкові кошти та водночас у податковій звітності відображає їх придбання від фірм з ознаками "ризиковості".

Внаслідок цього до Державного бюджету не надійшло податку на додану вартість та податку на прибуток загальною сумою 7,3 млн грн.

Нагадаємо, СБУ викрила незаконне вивезення з України танкових двигунів до ЄС.Loading...
Loading...
Loading...