Новини » Події Читать эту новость на русском

На Харківщині викрили канал контрабанди у Росію великих партій товарів

На Харківщині викрили канал контрабанди у Росію великих партій товарів

Вилучено готівкові кошти на суму понад 137 тис. грн, 87 тис. російських рублів, 760 доларів США, 60 євро

Учора, 28 листопада,  оперативно-розшукові підрозділи Східного регіонального управління ДПСУ разом з територіальним управлінням ДБР в м. Полтава у пункті пропуску "Гоптівка" викрили канал незаконного переміщення з України в Російську Федерацію товарно-матеріальних цінностей без належного митного оформлення в значних обсягах.

Про це повідомила пресслужба ДПСУ.

Під час спеціальної операції правоохоронці встановили виконавців та пособників протиправної діяльності, вилучено та скеровано на експертну оцінку різноманітні товари, що планувались до відправки на російський ринок (швейну продукцію, взуття, автозапчастини, косметику та багато іншого).

В результаті санкціонованих обшуків службових приміщень митниці в пункті пропуску вилучено готівкові кошти на суму понад 137 тис. грн, 87 тис. російських рублів, 760 доларів США, 60 євро, а також службову документацію та інші речові докази, які долучено до матеріалів кримінального провадження.

Подальші слідчі дії за кримінальним провадженням тривають.

Нагадаємо, 27 листопада в пункті контролю "Конотоп" під час перевірки потяга, який прямував з Києва до Москви, прикордонники запобігли вивезенню з України колекції монет.

Loading...