live
Новини » Економіка Читать эту новость на русском

На фінансування доріг на Львівщині у 2020 році виділять 2,3 млрд грн, – Мінінфраструктури

Владислав Криклій

1,1 млрд. піде на дороги місцевого значення

Міністр інфраструктури Владислав Криклій анонсував збільшення фінансування дорожньої інфраструктури Львівської області до 2,3 млрд гривень в 2020 році.

Про це Владислав Криклій заявив під час візиту до Львівської області 28 листопада, – повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Владислав Криклій зауважив, що темпи будівництва мають бути швидшими: "За 4 роки було побудовано тільки 37 кілометрів дороги, водночас у нас є такі чудові проєкти як дорога життя, коли за 68 днів ми збудували 134 кілометри. І це власне демонструє те, як мозаїкою будувалися ці дороги і не завершували проєкти до кінця". Міністр інфраструктури зазначив, що завершення даного проєкту є дуже важливим, оскільки він йде в напрямку Східниці і Трускавця та дозволить розвантажити трафік, який йде до/з Львова, приблизно на 7-8 тисяч автівок щодня. За його словами, орієнтовна сума, яка необхідна для завершення цього проєкту становить 310-320 млн грн.

Владислав Криклій також зауважив, що ситуація, коли відсоток виконання робіт по дорогах державного значення в області складає 93%, а по дорогам місцевого значення – 63%, є незадовільною.

"Хочу нагадати, що у нас амбітна мета на наступний рік – це відбудова 4000 кілометрів доріг державного і місцевого значення. І я хочу, щоб це було не тільки на паперах і словах, а ми могли бачити на якісних дорогах. 1 березня наступного року ми розпочнемо велике будівництво доріг. Доріг, подібних дорозі життя Маріуполь-Запоріжжя, дуже-дуже багато", – зазначив Владислав Криклій.

Міністр інфраструктури також повідомив, що в наступному році фінансування у Львівській області заплановано у розмірі 2,3 млрд гривень, з яких 1,1 млрд. піде на дороги місцевого значення, а загалом сума фінансування Дорожнього фонду, з урахуванням певних змін, становить 66 млрд. гривень: "Це рекордна сума, але цього замало, тому що у нас 155 тисяч кілометрів доріг місцевого значення. Ми активніше будемо працювати з міжнародними фінансовими організаціями для того, щоб залучати додатковий ресурс і щоб ми могли паралельно працювати як за рахунок бюджетного фінансування, так і за рахунок фінансування з міжнародних фінансових організацій. Це дозволить нам працювати постійно в турборежимі, а не маленькими спринтами".

Нагадаємо, раніше Владислав Криклій сказав, що упродовж наступного року в Україні планують побудувати понад чотири тисячі кілометрів доріг державного та територіального значення.Loading...
Loading...
Loading...