Головне ток-шоу країни "Народ проти", – повне відео

Ток-шоу "Народ проти" ZIK.UA

Про шанси завершити справи Майдану та коли нарешті митниця приноситиме обіцяні мільярди до бюджету, – детальніше на ZIKу

У п'ятницю ввечері на телеканалі ZIK транслювали головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Теми програми:

  • затримання "короля контрабанди". Чи почне митниця приносити обіцяні десятки мільярдів у бюджет?
  • cправи Майдану: чи залишився шанс дізнатись правду про трагедію і встановити справедливість?
  • розвідка і контррозвідка: ким насправді виявився "народний мер Горлівки" Едуард Матюха і чи викривають спецслужби ворожих агентів?

Все це, а також інтерв'ю із неочікуваним спецгостем – екснардепом кількох скликань, членом Ради Національного банку України у 2003-2005 та 2007-2014 роках Василем Горбалем.

У програмі взяли участь: Марина Ставнійчук, Михайло Добкін, Євген Шевченко, Анна Скороход, Микола Маломуж, Володимир Бойко, Анна Маляр та інші.

Повне відео ток-шоу "Народ проти" можна подивитися просто тут:

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...