live
Новини » Суспільство 187 Читать эту новость на русском

Фахівці розповіли, яка температура в салоні авто є оптимальною

з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Вибір температури має залежити від власних уподобань водія, проте вважається, що найбільш оптимальною є 22 градусів за Цельсієм

З настанням холодів водій почали активніше користуватися кондиціонерами або кліматичними установками в авто. Налаштувати температуру можна за власним смаком, але не всі водії знають, що є рекомендації фахівців стосовно цього питання. Порадами експертів поділилось maximum.fm.

Відтак, налаштовуючи температуру в салоні, очевидно, що водії повинні керуватись власними відчуттями.

Проте медичні фахівці, які вивчали вплив температури на тіло людини, винесли й свої рекомендації.

На їхню думку, найбільш комфортне перебування на вулиці можливо за температури 16-18 градусів за Цельсієм.

Щодо салонів автівок, ситуація дещо інакша. Фахівці дійшли висновку, що найбільш оптимальна температура в автівці є 22 градуси за Цельсієм, та плюс-мінус 2 градуси в залежності від особливостей організму водія.

Зазначається, що саме при такому кліматі водій найбільш сконцентрований. Також важливо не забути й про потоки повітря, спрямовані на ноги.

Якщо відхилитись від оптимальної температури у мінус, то вже при температурі у 18-20 градусів є ризик застудитися. А гаряче повітря навпаки призведе до швидкої втоми водія, що може негативно позначитись на безпеці руху.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що японські вчені провели дослідження, метою якого було визначити правильне положення рук на кермі автомобіля.

Loading...
Loading...
Loading...