live
Новини » Політика 124 Читать эту новость на русском

Зоряні війни по-українськи: Темна сторона сили готує три спокуси молодому джедаю Зе Люку

Сергій Фурса
Сергій Фурса

Інвестбанкір, спеціаліст відділу продажів боргових інструментів в інвестиційній компанії "Dragon Capital"

Володимир Зеленський/Facebook
загрузка...
загрузка...

Обраний 73% сили Зе Люк, молодий хлопець, народжений у сузір'ї Кривого Рогу, в зоряній системі Кривбас на планеті Татуїн-95, повинен пройти випробування темної сторони сили. Сітх Коло та імператор ПалПутін прагнуть звернути молодого джедая зі світлої сторнони сили. Чи піддасться Зе Люк на спокусу газом, ПриватБанком і капітуляцією?

Про це пише Сергій Фурса на своїй сторінці в Facebook.

Давним давно….
В далекій далекій Галактиці….

В черговий раз світла сторона сили зійшлася з темною стороною. І ключовий вибір повинен зробити обраний 73% сили, молодий хлопець, народжений у сузір'ї Кривого Рогу в зоряній системі Кривбас на планеті Татуїн-95.

Молодий президент ради джедаїв, The Люк, в 12-му місяці того далекого року повинен зробити вибір. І ми бачимо, що зараз він близький до темної сторони сили. Там, на темній стороні, його чекають печеньки, а також імператор найбільшої галактичної імперії і його тепер вірний помічник, Сітх Коло, коли той виступав на боці республіки, але побачив всі переваги темної сторони. Уже втратив можливість вийти на світлу сторону після всього того зла, що він накоїв, і тепер повністю відданий імператору ПалПутіну.

Саме Коло може стати тією людиною, який і зверне молодого The Люка на темну сторону. Дуже часто наш герой чує слова в своїй голові, які за допомогою сили, яку стародавні джедаі охрестили "ти не один, 1+1", передає йому майстер темної сторони. "Я твій батько, Люк", говорить голос, "Це я створив тебе з нічого. Я тебе породив, я тебе і вб'ю". Він закликає The Люка піти на темну сторону, разом з його сестрою, ЮЛеєй. Голос говорить, що разом вони зможуть правити своєю галактикою вічно. Каже, що на темній стороні влада, гроші і повагу. Голос говорить йому, що знищить у тому випадку, якщо він залишиться на світлій стороні сили.

Три спокуси готує молодому джедаю темна сторона сили.

Перше спокусаспокуса газом. Таємна зброя галактичної імперії знову може вдарити по республіці. Для цього молодий The Люк повинен піти на поводу у імператора і дозволити втягнути себе у газову угоду. Багато хто до нього вже перейшли на темну сторону після таких угод. Саме в такий спосіб світла сторона вже давним давно втратила ЮЛею. З допомогою газу імперія хоче поставити молоду республіку в залежність від себе, щоб потім поглинути. Все, що потрібно зробити молодому The Люку – це не робити нічого. Відійти в сторону і не втручатися в законний хід речей. І тоді темна сторона буде безсила. Тоді вона буде змушена піти на поводу у вимог республіки, як велять закони всесвіту. Коли республіка грає за правилами економіки – вона завжди перемагає. І переможе і зараз, змусивши імперію платити за рахунками. Але тільки, якщо The Люк не піддасться на спокусу газом.

Друге спокуса – це спокуса капітуляцією. Імперія і республіка давно ведуть війну. І люди втомилися. Особливо сильно втомилися ті люди, які чують про війну, але ніколи не бачили її, адже живуть на планетних системах, далеких від кордонів імперії. І імперія пропонує республіці принизливий мир. Капітуляцію. І молодий The Люк може стати тим, хто перейде червоні лінії та заради миру зрадить справау молодої республіки. Імперія хоче поставити республіку в залежність від себе і якщо при зустрічі з імператором молодий джедай дасть слабину, то темна сторона поглине його і його народ. І не виключено, що темна сторона хоче пов'язати газ і капітуляцію, сплативши дешевим газом дорогу ціну капітуляції. І зробити те, що імперія завжди робила зі старими джедаями, старими особами.

Третя спокуса – це спокуса ПриватБанком. Останнє випробування. Найважче. Випробування, на якому The Люк повинен вибрати сторону, або справу республіки, або свого хрещеного батька. Він повинен стати на шлях протистояння з майстром темної сторони сили, досвідченим сітхом. І це лякає його. Але якщо він не встане на шляху Темного Сітха Коло, то цим перейде на темну сторону. Іноді найбільш показовою дією є бездіяльність. І якщо бездіяльністю своєю освятить він перемогу темного сітха, то лише темна сторона чекає його. Тоді тільки імперія зможе допомогти республіці, адже фінансовий крах загрожувати їй буде. Так пророкував великий майстер минулого.

Три спокуси. Варто піддатися на одну з них, і він назавжди виявиться на темній стороні. І цей шлях може погубити республіку, але точно погубить його. Він завжди губив тих джедаїв, хто ставав на темну сторону. І в кращому випадку вони потрапляли в обитель зрадників, в Ростов.

Сергій Фурса

Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...