live

Є сумніви, наскільки коректно будуть використовуватись дані перепису, – Наконечний

Скріншот ZIK голова Київської міської організації "Опозиційна платформа – За життя" Михайло Наконечний.

"В мене є певні сумніви, щодо того, що ці дані будуть використовуватись тільки для перепису населення"

Варіант перепису, який пропонує уряд, викликає занепокоєння. Головне запитання, наскільки коректно будуть використовуватись у подальшому дані, які будуть отримані внаслідок електронного перепису. 

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив голова Київської міської організації "Опозиційна платформа – За життя" Михайло Наконечний.

Ведучий програми поцікавився, наскільки важливо знати, скільки українців проживає на рідній землі. Михайло Наконечний відповів, що це дуже важливо. Однак, він зауважив, що головне питання, наскільки коректно будуть використовуватись у подальшому дані, які будуть отримані внаслідок електронного перепису.

"Оскільки зараз відбудовується певний хаос в системі державного управління, в мене є певні сумніви, щодо того, що ці дані будуть використовуватись тільки для перепису населення. І ось це викликає, насправді, занепокоєння", – зазначив Наконечний.

Також, за його словами, викликає занепокоєння, що на підставі цих, достатньо неточних даних, будуть розраховуватись субсидії.

"Або яким чином зможуть верифікувати пенсіонерів, які будуть отримувати знову ж таки субсидії, яким чином можна буде визначити етнонаціональну структуру населення, склад сім'ї... Тому перед тим, як починати цей електронний перепис, я хотів би, щоб суспільство отримало відповіді на ці запитання", – прокоментував Наконечний.

Нагадаємо, в уряді узгодили терміни проведення перепису населення.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що у Кабінеті міністрів розглядають можливість проведення цифрового перепису населення.

Читайте також: Перепис населення в Україні: що питатимуть, коли та навіщо.

Loading...
Loading...
Loading...