Новини » Світ Читать эту новость на русском

Угорщина не братиме участь у "Євробаченні-2020" через жорстку ЛГБТ-політику уряду, - ЗМІ

Символ щорічного пісенного конкурсу "Євробачення" Еurovision.tv

Раніше спікер угорського парламенту порівняв одностатеве усиновлення з педофілією

Угорщина відмовляється відправляти свого представника на пісенний конкурс "Євробачення-2020" на фоні гомофобної політики прем'єр-міністра Віктора Орбана і його негативної думки щодо цього фестивалю.

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на власні джерела.

Інформатор The Guardian стверджує, що рішення було прийнято і воно пов'язане з посиленням гомофобних настроїв. Зокрема, останнім часом прем'єр-міністр країни Віктор Орбан проводить активну політику щодо зберігання традиційних родинних цінностей і навіть збільшення допомоги саме традиційним родинам.

Натомість представники телекомпанії MTVA, яку вважають рупором Орбана, заявили, що краще буде зосередитися на підтримці вітчизняної музики, ніж на участі у конкурсі.

"Замість того, щоб брати участь в "Євробаченні" в 2020 році, ми будемо підтримувати пісні, створені безпосередньо талантами угорської поп-музики", - стверджують вони.

Минулого тижня опозиційний політик напряму спитав Орбана щодо причини відмови участі в конкурсі і отримав відповідь, яка знову веде до телекомпанії MTVA. За словами високопосадовця здебільшого на це рішення вплинули державні ЗМІ.

"Я вітаю це рішення, в тому числі з точки зору психічного здоров'я, що Угорщина не братиме участі в гомосексуальній флотилії, до якої був приурочений цей міжнародний пісенний конкурс", - сказав Андрас Бенчик, редактор проурядового журналу і телевізійний коментатор.

Він додав, що на "Євробаченні" відбувається знищення смаку з "цими кричущими трансвеститами і бородатими жінками".

Наразі офіційної відмови з боку Угорщини ще не надійшло.

"Євробачення" - це щорічний пісенний конкурс, що проводиться з 1956 року між країнами-членами Європейської мовної спілки.

Нагадаємо, раніше у Нідерландах презентували логотип міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2020".

Loading...