Новини » Світ 744 Читать эту новость на русском

У США створили комп'ютер на випадок кінця світу

Комп'ютер назвали "Raspberry Pi Recovery Kit"

 
У Сполучених Штатах Америки винахідник Джей Дошер розробив кастомізований (адаптований та налаштований під окрему аудиторію, - ред.) комп'ютер "Raspberry Pi Recovery Kit" на випадок кінця світу, передає The Verge.
 
Згідно з повідомленням, пристрій забезпечили водонепроникним корпусом, ретро-перемикачами, механічною ортолінійною клавіатурою, деталями, надрукованими на 3D-принтері.
 
Крім того, "Raspberry Pi Recovery Kit" має 7-дюймовий сенсорний дисплей, батарею, клавіатуру 5z6p Plaid і п'ятипортовий мережевий комутатор Netgear.
 
Зазначається, що Дошер приділив особливу увагу футляру, у якому зберігається його пристрій. Спеціальну картонну коробку він обклеїв зсередини фольгою.
 
"Це ідеальний варіант для параноїків, які турбуються про електромагнітні імпульси, здатні вивести будь-яку електроніку з ладу", - зазначив винахідник.
 
Раніше повідомлялося, що в одній із наукових публікацій компанія Google розповіли про досягнення "квантової переваги", а якщо точніше, то про створення комп'ютера Sycamore. Зауважимо, розробка отримала об'єм пам'яті 53 кубіта (кубіт – квантовий розряд або найменший елемент для зберігання інформації в квантовому комп’ютері) та зміг коректно завершити спеціальну програму.
загрузка...
загрузка...
Loading...