live

У Івано-Франківській області призначили нового прокурора

Очільник прокуратури Івано-Франківської області Юрій Фреїшин пресслужба ГПУ

Очільником прокуратури Івано-Франківської області став Юрій Фреїшин

Новим прокурором Івано-Франківської області було призначено Юрія Фреїшина. Про це повідомляє пресслужба Генеральної прокуратури України.

Як зазначається, у четвер, 28 листопада, заступник Генерального прокурора Віктор Трепак представив колективу прокуратури Івано-Франківської області нового керівника Юрія Фреїшина.

Крім цього, Трепак зазначив, що позитивні зрушення у напрямах боротьби з корупцією та протидії кримінальним правопорушенням є тими самими змінами, на які наразі очікує суспільство. Також заступник Генпрокурора додав, що такі зрушення відбуватимуться лише при належній взаємодії правоохоронних органів.

Довідка: Фреїшин Юрій Михайлович працює в органах прокуратури з 2003 року. Раніше новий очільник займав посаду начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, сьогодні, 28 листопада, Віктор Трепак представив колективу нового головного прокурора Житомирської області - Олега Василіва.

Loading...