live
Новини » Політика 165 Читать эту новость на русском

Савченко про обіцянки президента: Програма Зеленського не виконується абсолютно

Надія Савченко
загрузка...
загрузка...

"Це уряд "пустишок", які прийшли просто погуляти на велосипедах"

Для того, щоб дати вчителям зарплату в 4 тисячі доларів або щоб люди не сплачували "комуналку" після 70 років, повинна бути дуже сильна економіка і дуже сильні економісти. Натомість чинний Кабмін – це уряд "пустишок".

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка VIII скликання Надія Савченко.

"Те, що люди не будуть сплачувати комуналку після 70 років, у Зеленського записано не було. Але в Зеленського в програмі було записано таке: економічний паспорт українця. Це означає безумовний базовий дохід. Тобто кожна людина повинна від держави отримувати соціальну страховку, яку держава повинна їй сплачувати на основі 13-ї статті Конституції України, що земля і надра належать українському народу. Програма Зеленського не виконується абсолютно. Усі пункти програми Зеленського порушені. Я маю на увазі саме програми, а не бажання закінчити війну чи повернути моряків... Вчителям 4 тисячі доларів зарплата або люди не сплачують комуналку після 70 років. Для цього повинна бути дуже сильна економіка і дуже сильні економісти. А Гончарук – це уряд технократів, які, на жаль, Зеленському сподобалися. Він говорив, що Гончарук представив ту програму, яка його влаштувала. Це уряд "пустишок", які прийшли просто погуляти на велосипедах, на самокатах по Кабміну, виконати завдання, яке їм поставив Сорос, продати Україну і після цього піти", – вважає Надія Савченко. 

Далі колишня депутатка також заявила: "Зеленському вже пора починати розуміти, що досить людям фантазіями голову задурювати. Це, на жаль, фантазії, а не обіцянки".

Нагадаємо, Гончарук дав зрозуміти, що Кабмін не виконає обіцянку Зеленського скасувати комуналку для людей старше 70 років.

Як повідомляли, народний депутат, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович застерігав – "чекайте захмарних тарифів від Кабміну Гончарука".

Loading...
Loading...
Loading...