live

Початок Різдвяного посту: Історія, заборони та правила підготовки до Різдва Христового

Метою Різдвяного посту є духовне очищення людей покаянням, молитвою та стриманістю в їжі, що дозволить їм зустрічати Різдво з чистим серцем і безгрішною душею

з відкритих джерел Різдвяний або Пилипів піст


Різдвяний піст – це один із чотирьох багатоденних постів у православних вірян. Його ще називають Пилипів піст, оскільки заговини на нього зазвичай випадають на день пам’яті святого апостола Пилипа – 27 листопада.

Розповідаємо детальніше про історію та заборони під час Різдвяного посту.

Історія запровадження посту

Встановлення Різдвяного посту, як і інших багатоденних постів, сягає стародавніх часів християнства. Вже з четвертого століття святитель Амвросій Медіодаланський, Філастрій, блаженний Августин згадували у своїх творах Різдвяний піст. У п'ятому столітті про давність Різдвяного посту писав Лев Великий.

Спочатку Різдвяний піст тривав в одних християн сім днів, в інших - трохи більше. На соборі 1166 року, що відбувався при Константинопольському патріархові Луці та візантійському імператорі Мануїлі, для всіх християн було встановлено зберігати піст перед великим святом Різдва Христового сорок днів.

Антіохійський патріарх Вальсамон писав, що "сам святійший патріарх сказав, що, хоча дні цих постів (Успенського і Різдвяного) не визначені правилом, наказуємо однак дотриматись неписаного церковного передання і маємо постити ... від 28 дня листопада".

Різдвяний піст починається 28 листопада і триває до 7 січня, триває 40 днів і тому називається в Церковному уставі Чотиридесятницею, так само, як і Великий піст. Оскільки заговини на піст припадають на день пам'яті святого апостола Філіппа (27 листопада), то цей піст називають Филиповим (Пилиповим).

Число 40 має сакральне значення для вірян, бо з ним пов'язані важливі події:

– сорок років Мойсей водив єврейський народ по пустелі;

– сорок діб Ісус постив в пустелі, перш ніж явити себе світові і почати служити людям;

– сорок днів воскреслий Спаситель з'являвся людям до свого вознесіння.

Заборони під час посту

Під час Різдвяного посту вводиться сувора заборона на продукти тваринного походження: молочні продукти, яйця та м'ясо, а в окремі дні дозволяється вино та риба.

Рибу можна їсти по неділях і суботах, у день Введення Пресвятої Богородиці в Храм (4 грудня) і по вівторках і четвергах у дні шанованих святих; а в понеділок, середу і п'ятницю - тільки в тому випадку, якщо звершується в цей день всенічне бдіння, наприклад - у престольне свято.

У ті дні, в які немає особливого свята, треба готувати їжу на рослинній олії у вівторок і четвер, і без неї в понеділок, середу та п'ятницю. У деякі дні раціон складається лише з невареної їжі рослинного походження (по-іншому – сухоїдіння). Основу пісного столу в цей період становлять овочі, каші, бобові та гриби.

Різдвяний піст менш суворий, ніж Великий та Успенський пости. За своєю суворістю він близький до Петрового посту.

Крім обмежень в їжі під час Різдвяного посту варто дотримуватися духовності: щиро молитися, пробачати людям, не сваритися, не кричати одне на одного, викорінювати погані думки, утримуватися від спокус та обмежувати веселощі у своєму житті. Це останній піст у році, який готує душу та тіло вірян до зустрічі Різдва Христового.

У цей період не прийнято проводити певні світські обряди. Мова про весілля, розлучення, гучні святкування днів народжень. Також не варто співати, танцювати, ходити в клуби.

Єдиний обряд, який дозволяється у період Різдвяного посту, – хрещення. Хрестити дітей можна в усі дні Різдвяного посту.

Як підготуватися до посту

Тим, хто планує тримати Різдвяний піст, варто правильно підготуватися до цього – і починати слід за декілька тижнів.

Продукти тваринного походження потрібно виключати із раціону плавно, щоб не викликати у організму стрес через раптове голодування.

За день до початку посту очистити кишечник, щоб запустилися механізми внутрішньоклітинного харчування.

Входити в піст варто зі слабкими обмеженнями, які потім поступово робити суворішими. Зменшену калорійність їжі можна компенсувати збільшенням розміру порції. Також радять в перші дні поекспериментувати з режимом харчування та їсти частіше; між основними прийомами їжі перекушувати фруктами та овочами, а замість соку чи компоту пити воду.

Людям, які нехтують цими порадами, буде складніше придушувати свій апетит, особливо в перші два-три дні.

Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...