На березі Азовського моря знайшли бивень мамонта

Знахідка важить близько 30 кілограмів

Команда контент-агентства знімала новий відеоролик у обривистого берега між Бердянськом і Приморському, де випадково виявила скам'янілий бивень мамонта, передає телеканал TV5.

Згідно з повідомленням, в цей день пошуки не входили в плани групи, а вони натрапили на знахідку випадково. Один з чоловіків просто оглядав глинистий яр, і побачив щось біле, схоже на колоду. Не маючи з собою необхідних інструментів, дослідники розкопали лише кілька великих фрагментів знахідки – близько 30 кілограмів.

Те, що здалося білим стовбуром, насправді виявилося бивнем стародавньої великої тварини, швидше за все, південного слона або південного мамонта.

Як відомо, саме в цих місцях в 1941-1942 роках бердянський палеонтолог Георгій Манохін знайшов найбільший і повний скелет південного слона, який зараз знаходиться в Зоологічному музеї Санкт-Петербурга (Росія).

Наголошується, що знайдені скам'янілості поповнять колекцію Бердянського педагогічного університету.

Пошуковики повідомили, що навесні вони мають намір продовжити розкопки при більш сприятливих погодних умовах.

Нагадаємо, раніше в Таїланді вчені з університету Маха Саракхам виявили на північному сході країни останки нового виду динозаврів. Це одинадцятий вид, який був знайдений фахівцями в "долині динозаврів". Новий вид отримав назву Vayuraptor nongbualamphuensis.

загрузка...
загрузка...
Loading...