live

Медведчук на Закарпатті зустрівся з однопартійцями і наголосив на рекордній заборгованості із зарплат в Україні

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

У тому, що склалася така ситуація, вина насамперед уряду пана Гончарука

Віктор Медведчук сьогодні під час візиту на Закарпаття, де він брав участь у партійній конференції обласної організації "Опозиційної платформи ‒ За життя", прокоментував у прямому ефірі ситуацію з рекордною заборгованістю із зарплат, яка досягла 3,141 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба політсили. 

Голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" підкреслив: у тому, що склалася така ситуація, вина насамперед уряду пана Гончарука. Такі недосвідчені, професійно непідготовлені люди не мають права обіймати посади у вищому виконавчому органі нашої держави.

Саме уряд довів цю ситуацію до крайності, зазначив Медведчук: "Зеленському доповіли не всі. Йому доповіли, що вчителі страждають через заборгованість із зарплат і медпрацівники, працівники сфери охорони здоров’я. Це правда. І потрібно йти назустріч, зокрема цим категоріям наших людей. Але він промовчав, що заборгованість становить 3,141 млрд грн на 1 листопада ‒ і це рекордна заборгованість з 2001 року".

"Такої заборгованості ніколи фактично за 17 років не було. І це рекордна заборгованість. Це пряма, неупереджена, об’єктивна оцінка дій уряду і дій команди пана Зеленського", ‒ підкреслив політик.

Медведчук також зауважив, що проблеми, з якими стикаються жителі Закарпаття, характерні для всієї країни: "Це сьогодні реальне наповнення соціальних програм, це робочі місця, це робота, тому що безробіття на Закарпатті вище, ніж в інших регіонах. Це комунальні тарифи, це питання землі і багато іншого".

Політик підкреслив, що на партійній конференції обговорювалися перелічені болючі питання, які не вирішуються за цієї влади, Зеленським і його командою, як не вирішувалися і за минулої влади.

Раніше,  голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук під час робочого візиту в Закарпатську область заявив, що в цій області відкриється громадська приймальня "Опозиційної платформи - За життя", щоб змінити ситуацію на краще. 

"Ми сьогодні домовилися, що будемо разом працювати у відношенні тих проблем, які є, і які, може, на перший погляд, не видно з Києва, або, навіть, відомі для Києва. Враховуючи, що я взяв на себе такий обов'язок, буде відкрита громадська приймальня, в Закарпатті, будуть працювати мої штатні працівники тут", – сказав він.

Loading...