live
Новини » Політика 95 Читать эту новость на русском

Медведчук: Різке зниження рейтингів - це об'єктивна оцінка влади, яка не виправдовує очікувань

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук

"Ми продовжуємо наполягати, що є реальним і можливим змінити життя на краще"

Падіння рейтингу президента України Володимира Зеленського і загалом всієї його команди показує, що українці незадоволені його діяльністю. Вони не задоволені тим, як вирішуються основні проблеми в країні.

Про це під час брифінгу в Ужгороді, який транслювався в ефірі телеканалу ZIK, повідомив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Кореспондентка зауважила, що свіжа соціологія показує стрімке зниження довіри українців, як до Верховної Ради, уряду, так і до президента, прем'єр-міністра і спікера. Зокрема, вона поцікавилася, чому ми спостерігаємо таке швидше розчарування населення. Віктор Медведчук відповів, що вже шість місяців нова команда при владі і люди дають оцінку очікуванням, які не виправдовуються.

"Тому таке різке падіння рейтингу пана Зеленського, який з вересня впав на 21%. Це велике падіння, як і падіння від початку низького рейтингу пана Гончарука, бо він завжди був дуже низьким. Нині він ще нижчий, ніж той, який був. Якщо він у нього 17% у вересні, то зараз - 11% довіри", – зазначив Медведчук.

Зокрема, падіння рейтингу є і в спікера парламенту, оскільки ВРУ не працює так, як цього сподівалися українці, каже політик. За його словами, зниженням рейтингу люди дають оцінку тому, як вирішуються основні проблеми в країні. Зокрема, більшість наших громадян вважає, що влада нічого не робить у вирішені питань миру і припинення бойових дій. 

"Щонайменше 51% дає негативну оцінку в питаннях мирного врегулювання Зеленському та його команді, це питання, пов'язані з боротьбою з корупцією. Тут 70% наших громадян вважають, що немає позитивних зрушень у команди влади, яку очолює пан Зеленський. І 75% вважають, що на сьогодні немає питання, яке могло би зменшити житлові комунальні тарифи, і з цього приводу нічого не робиться. 75% - це оцінка наших громадян влади і тим реформам, тим діям, які вони роблять, для покращення життя наших людей", – зауважив народний депутат.

Також він додав, що це об'єктивна оцінка і влада повинна не просто задуматися, вона повинна радикально міняти економічний курс, наповнення соціальних програм.

"Це те, що є програмою нашої партії "Опозиційна платформа - За життя". Те, про що ми говоримо, те, що пропонуємо. А ми не просто говоримо, ми пропонуємо реальні кроки. Ми сьогодні обговорювали це питання із закарпатцями, і це те, що ми виносили на одну і другу виборчу кампанію. І ми продовжуємо наполягати, що змінити ситуацію життя на краще – реально можлива, і це повинна робити владна команда", – акцентував Віктор Медведчук.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук, коментуючи перші шість місяців роботи Володимира Зеленського, заявив, що очікування не виправдовуються.

Згідно з даними останніх опитувань, негативні оцінки діяльності Зеленського дали 24%, що вдвічі більше, ніж у серпні.

Loading...
Loading...
Loading...