live
Новини » Політика 114 Читать эту новость на русском

Дубінський вважає, що ГПУ здійснює атаку на окремих нардепів та чиновників "Слуги народу"

ZIK Народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський
загрузка...
загрузка...

Він не виключає, що пранкером "Джокером" є сам генпрокурор України Руслан Рябошапка

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський вважає, що зараз відбувається цілеспрямована інформаційна атака на окремих депутатів та чиновників цієї політичної сили з боку Генеральної прокуратури. Він не виключає, що пранкером "Джокером" є сам генпрокурор України Руслан Рябошапка.

Про це Олександр Дубінський заявив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

За його словами, про бажання розправитися з окремими нардепами та чиновниками свідчить історія з заступницею міністра інфраструктури Олександрою Клітіною.

Дубінський нагадав, що вона курувала порти і під час свого листування з пранкером "Джокером", який представився наближеною до президента особою, повідомила, що в портах є "смотрящі" і вони підконтрольні окремим олігархам.

За словами народного депутата, Генпрокуратура не хоче розслідувати цю справу, натомість Клітіну після цього звільняють з міністерства.

"Тобто, ми бачимо спрямовану інформаційну атаку на депутатів і чиновників фракції "Слуга народу", як я особисто вбачаю, від Генеральної прокуратури", – зазначив Дубінський.

Він додав, що не здивується, якщо пранкером "Джокером" виявиться сам генпрокурор Руслан Рябошапка.

"Мені здається, там є що приховувати. Якщо немає щирого бажання розслідувати справи, у яких йдеться про кримінальні правопорушення, незаконні винагороди, "смотрящих", корупцію у тому ж Міністерстві інфраструктури", – наголосив Олександ Дубінський.

Нагадаємо, під час спілкування з пранкером "Джокером" Клітіна негативно  відзивається про те, що відбувається в міністерстві і про реформи, які там не відбуваються.

Вона також скаржиться, що Криклій мінімізував її вплив на "Укрзалізницю", щоб нібито безперешкодно наживатися на тендерах і локомотивах. Вона також поділилася з пранкером, що в самому міністерстві і Адміністрації морських портів України, а також в аеропорту "Бориспіль" працюють ставленики олігархів.

27 листопада Кабінет міністрів України звільнив з посади заступника міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Олександру Клітіну

Народний депутат  України (фракція "Батьківщини") Андрій Ніколаєнко вважає, що дії пранкера "Джокера" є ініційовані групою впливових людей. 

"Я думаю, що це вигідна певним колам маніпуляція. Результатом публічної демонстрації проблем всередині фракції "Слуги народу" є багато "вигодоотримувачів". Хто з них організував це? Я не думаю, що це самостійна ініціатива якогось пранкера, за цим стоять більш потужні люди, тому що занадто швидко і занадто потужно розганяється, як кажуть у ЗМІ, сигнал", – переконаний депутат.

Народний депутат України від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський також заявив, що партія звернулася в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру з вимогою допитати генерального прокурора Руслана Рябошапку. 

Loading...
Loading...
Loading...