Потап здивував зізнанням про весілля з Настею Каменських

Потап і Настя Каменських. Фото: delfi.lt

Український репер розписувався зі співачкою не один раз

Український співак і чоловік артистки Насті Каменських Потап (Олексій Потапенко) здивував шанувальників несподіваним зізнанням. Виявляється, весілля, яке вони зіграли навесні цього року, було у них не першим! До цього артисти вже офіційно розписувалися. Про це український репер розповів в інтерв'ю виданню The Flow.

Правда, Потап не розповів, коли саме і скільки разів вони з Настею Каменських вступали в шлюб.

"Уже було кілька разів, коли ми вступали з нею в законний шлюб. Те відкрите весілля, яке всі побачили, було вже енним за рахунком у нас. Навіть не друге, чувак", – несподівано заявив співак.

Також він згадав момент, коли вперше зізнався артистці в коханні. Вона тоді планувала укласти контракт з іншим продюсером, а Потапа це сильно засмутило.

"У нас було кілька таких моментів. Спочатку у Насті закінчився контракт, її покликали інші продюсери, вона вирішила піти. Мені стало так боляче від цього... Я сказав: "До кого ти йдеш?! Куди?! Ну і йди! ". А всередині щось відбувалося зовсім інше. Потім трапився схожий момент – я хотів, щоб ми посварилися, і я зібрався йти. А потім прийшов назад, сильно п'яний, і сказав їй: "Я люблю тебе. Нікуди не відпускаю! Ти моя". Вранці я прокинувся в літаку, вона мені: "Ти пам'ятаєш, що ти говорив?". А я: "Ні, не пам'ятаю, нічого не було". І у нас почався такий енергетичний контакт один з одним, тому що прочинилися ці двері", – відверто зізнається Потап.

Нагадаємо, Потап розповів, як приховував роман з Каменських.

Loading...