live
Новини » Світ 348 Читать эту новость на русском

Компанія Apple визнала Крим російським, - росЗМІ

Переговори між сторонами тривали з травня 2019 року

Apple. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
загрузка...
загрузка...

Американська корпорація Apple внесла зміни до своїх продуктів, вказавши, що Крим є територією Російської Федерації. Про це повідомляє Інтерфакс.

Згідно з повідомленнями, представники компанії Apple на зустрічі з головою комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Василем Піскарьовим заявили про внесення правок в продукти компанії та представили візуальні докази внесених змін.

За словами Піскарьова, кожен користувач продукції Apple, входячи в програму "Карти" та вибираючи на карті півострів Крим або будь-яке з його міст, побачить, що цей регіон відзначений як російський.

Як зазначається, під час перемовин російська сторона нагадувала, що позначення Криму як території України, як це було спочатку, за російським законодавством є кримінальним злочином. На певному етапі переговорів компанія просто зняла відмітку Україна в своїх сервісах і не поставила відмітку Росія як країни, до якої належить кримський регіон і його міста.

Нагадаємо, Facebook і Twitter повідомили про витік даних користувачів Android. У звіті від експертів з кібербезпеки, який отримали компанії, зазначено, що додаток для розробки програмного забезпечення під назвою One Audience надає доступ до особистих даних користувачів стороннім розробникам.

Loading...
Loading...
Loading...