live
Новини » Світ 114 Читать эту новость на русском

Комітет у Конгресі США запросив Трампа на слухання з імпічменту

Дональд Трамп

Розглянути конституційні права імпічменту Дональда Трампа планують 4 грудня

Юридичний комітет нижньої палати Конгресу Сполучених Штатів Америки запросив Дональда Трампа на слухання у рамках проведення процедури з імпічменту глави Білого дому. Про це йдеться у листі юридичного комітету.

Як зазначається, слухання щодо конституційних підстав для імпічменту президента США Дональда Трампа було назначено на 4 грудня цього року.

За словами глави комітету Джеррольда Надлера, згідно з правилами розслідування стосовно імпічменту президент США Трамп може відвідувати слухання, а його адвокату надається право допитувати свідків.

Окрім цього, Надлер додав, що сподівається на те, Трамп "вирішить взяти участь у розслідуванні безпосередньо чи через адвоката, як це робили інші президенти до нього".

До слова, у юридичному комітеті Конгресу це будуть перші слухання, які визначені резолюцією щодо процедурних питань. Після чого комітет повинен прийняти рішення щодо того, чи рекомендувати Палаті представників розгляд відповідних пунктів звинувачення, які були надані комітетом з питань розвідки.

Нагадаємо, глава комітету з розвідки Палати представників Конгресу США Адам Шифф заявив, що комітет готує звіт за результатами розслідування щодо імпічменту президенту Дональду Трампу.

Loading...
Loading...
Loading...