live

Чому компанія з європейськими інвестиціями ПАЛП МІЛЛ ПРІНТ потерпає від владного свавілля?

Скріншот ZIK

Близько 50 представників правоохоронних структур днями навідалися з обшуками до компанії ПАЛП МІЛЛ ПРІНТ у Києві. Майже усі – без відповідних дозволів

Працівники компанії донині не можуть оговтатися від так званої перевірки. Юлія Семчук, фахівець з продажів компанії, коментує:

–   Спочатку побачили у вікно, що йдуть люди в масках з автоматами. Так як сидимо в кінці – почули наказ: "Всім вийти, покласти телефони! Готуйтеся, це буде надовго". Тут була купа людей в масках. Охоронця нашого штовхнули так, що він врізався в гідрант. Погрожували автоматом.

Це були воєнізовані люди, група Альфа, яка блокували всі входи і виходи. Люди не могли потрапити на роботу, підприємство було повністю паралізоване. Працівники комплексу розповідають: офіційні дозволи на перевірку мали лише троє з півсотні представників правоохоронних структур.

У компанії ПАЛП МІЛЛ ПРІНТ розводять руками, мовляв, не знають, чому у такий спосіб до них навідалися перевіряючи. Чому компанія з європейськими інвестиціями – лідерка 2019 року за внесок у розвиток вітчизняної економіки – нині потерпає від владного свавілля? Керівництво компанії такі дії слідчих розцінюють як рейдерство.

Адвокати компанії запевняють – прокурори порушують. Вдруге до ПАЛП МІЛЛ ПРІНТ правоохоронці навідувалися вже без охоронців-військовиків. Попередню перевірку призупинили у зв’язку з тим, що робочий день закінчився. Аби завершити розпочаті слідчі дії, пришлі вдруге. Втім з тією ж ухвалою на територію  – зась.

Костянтин Пасіка, адвокат:

- Ми будемо викликати нацполіцію фіксувати порушення щодо неможливості повторного виконання і використання ухвалення Печерського районного суду м. Києва.

Наразі слідчі закрили протокол обшуку. Сторона ж захисту готує зустрічне клопотання.

Loading...