live

П'ять "домашніх" звичок, які шкодять здоров’ю

з відкритих джерел Ілюстративне фото

Такі звички можуть спричинити отруєння та інші проблеми зі здоров’ям

Щодня майже кожен здійснює певні дії, проте не замислюється про їх вплив на наш організм. Між тим деякі звички можуть нашкодити людському здоров’ю. Про це повідомляє Ukrhealth.

Зокрема, фахівці рекомендують переглянути такі звички:

Зберігання хліба в холодильнику.
Зберігати такий продукт можна лише у сухому та прохолодному місці. Наприклад, таким "сховищем" може стати холодильник. Проте попередньо хліб потрібно ретельно упакувати, адже продукт може поглинати сторонні запахи від інших продуктів у холодильнику.

Використання однієї губки для миття посуду тривалий час.
Спеціалісти зазначають, що старі губки для миття посуду брудніші, ніж унітази. Це пояснюється тим, що на них безліч бактерій, які з’являються від м’яса, овочів з магазину тощо. У зв’язку з цим губки можуть спровокувати виникнення певних інфекційних захворювань, тому не рекомендується зберігати губку довше ніж один тиждень.

Зберігання молока в дверцятах холодильника.
Таке зберігання може нашкодити здоров’ю людини, адже температура в дверцятах вища, ніж на полицях всередині холодильника. Оскільки термін придатності продуктів скорочується, це може спричинити отруєння та інші розлади.

Переварені макаронні вироби.
Макарони, які готувалися довше, ніж потрібно, можуть становити небезпеку для здоров’я. Адже в такої їжі високий глікемічний індекс, який підвищує рівень цукру в крові. Тим самим переварені макарони шкодять організму.

Зберігання їжі на плиті.
У готових стравах, які тривалий час перебувають при кімнатній температурі, починають розмножуватися шкідливі бактерії. Тому краще уникати тривалого зберігання їжі на плиті. Зокрема, фахівці радять не залишати страви довше, ніж на дві години.

Нагадаємо, нещодавно медики назвали 8 основних продуктів харчування, які краще не вживати при ГРВІ.

Loading...
Loading...
Loading...