live
Новини » Суспільство 129 Читать эту новость на русском

Закревська сказала, що після неї голодування оголосили ще 8 людей

Адвокат родин Героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська. Фото: Андрій Сніжко/ZIK
загрузка...
загрузка...

Закревська оголосила голодування через нерозслідування справ Майдану

Біля Верховної Ради у Києві відбулась акція на підтримку адвокатки родин Небесної сотні Євгенії Закревської, яка оголосила голодування через нерозслідування справ Майдану.

До акції долучилася й сама Закревська. Вона зазначила, що після неї голодування оголосили ще 8 людей, – повідомляє Громадське.

Також адвокат додала, що сьогодні, 26 листопада, була зустріч в Кабміні з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком та постраждалими та сім'ями загиблих на Майдані.

За її словами, Гончарук пообіцяв проголосувати за поправку, яка дозволить слідчим із ГПУ перейти до ДБР для продовження розслідувань справ Майдану, водночас в уряді не розглядають ймовірність позачергового засідання.

Нагадаємо, адвокатка родин Героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська 22 листопада оголосила голодування через байдужість Ради.

Адвокатська дорадча група, яка представляє інтереси Героїв Небесної сотні, вимагає від президента Володимира Зеленського скликати позачергову сесію Верховної Ради, щоб депутати проголосували за поправку до законопроєкту щодо передачі справ Майдану.

Loading...
Loading...
Loading...