Новини » Суспільство 773 Читать эту новость на русском

В одеській гінекології лікар таємно знімав на камеру пацієнток і публікував відео на порносайті

Кіберполіція

На одному з порносайтів правоохоронці виявили цілий архів відеозаписів з даного кабінету УЗД, зняті в період з початку 2018 року по квітень 2019-го.

Скандал розгорівся в гінекологічному відділенні Одеського обласного онкодиспансеру. Лікар, який робив УЗД, знімав пацієнток без їхнього відома на приховану камеру, а потім публікував відео в інтернеті.

Про це повідомляє Думська.

Як випливає з рішення Київського районного суду Одеси про арешт вилученого у медика майна, одна з пацієнток виявила в інтернеті ролик порнографічного характеру зі своєю участю і звернулася до кіберполіції.

У клопотанні слідчого йдеться: "У кабінеті лікаря Одеського обласного онкологічного диспансеру (як з'ясувалося, лікар не був штатним працівником  диспансеру, але про це нижче, - Ред.) встановлено приховану камеру, якою проводив зйомку процедури УЗД. При цьому пацієнтам не повідомляли  про наявність камери відеоспостереження і про здійснення відеофіксації проходження процедури УЗД".

На одному з порносайтів правоохоронці виявили цілий архів відеозаписів з даного кабінету УЗД, зняті в період з початку 2018 року по квітень 2019-го.

18 листопада поточного року правоохоронці провели на території онкодиспансеру обшук, під час якого в кабінеті УЗД виявили та вилучили камеру марки @Jhua, блок живлення і коробку від неї. Крім того, під час обшуку вдома у підозрюваного знайшли велику кількість жорстких дисків. Також вилучено інші накопичувачі і комп'ютери.

Кримінальне провадження відкрито за ч 3 ст 301 КК (виготовлення і розповсюдження порнографії). Суд задовольнив клопотання слідчого, вилучені речові докази заарештовані. Слідство триває.

Водночас в Одеському обласному онкологічному диспансері "Думській" повідомили, що лікар, який фігурує в цій справі, не є штатним співробітником - з ним тільки укладений договір оренди кабінету.

"Адміністрація диспансеру рекомендуватиме управлінню майнових відносин облради розірвати договір оренди", – відзначили в медустанові.

Нагадаємо, на Вінниччині чоловік знімав порно з маленькою донькою.

загрузка...
загрузка...
Loading...