live
Новини » Економіка 439 Читать эту новость на русском

Уряд знизить ціну на газ для населення на 7%, - Оржель

з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Підземні газосховища підготовлені, щоб стабільно пройти зимовий період

Кабінет міністрів України знизить ціну на газ для населення на опалювальний період (до 1 травня) на 7% у порівнянні з минулим роком.

Про це повідомив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель, презентуючи головні досягнення роботи та плани відомства до кінця 2019 року та на наступні декілька років, передає Урядовий портал.

"Уряд забезпечить теплом і електропостачанням країну взимку. На сьогодні на складах більш ніж 2,5 млн тонн вугілля. І це найбільший показник з 2015 року", – підкреслив він і додав, що на початку роботи уряду ситуація була критичною.

Міністр повідомив, що підземні газосховища також підготовлені в тих обсягах, щоб стабільно пройти зимовий період.

"У нас на 30% більше запасів газу, ніж зазвичай. І це означає, що ми можемо повноцінно вийти із опалювального сезону і забезпечити газопостачання в реверсному режимі, забезпечити кожного українця як електричною енергією, так і газом, – підкреслив Олексій Оржель. – Отже, зимувати будемо з теплом".

Він наголосив, що Уряд також забезпечує стабільні ціни у платіжках, щоб люди не платили більше, а могли збалансувати свої сімейні бюджети. Ціна на газ для населення на опалювальний період (до 1 травня) у порівнянні з минулим роком на 7% менша.

"Уряд захищає людей від коливання ціни на газ взимку. Запаси, які є в газосховищах, та підготовка по інших видах палива дозволяють нам запропонувати так звану страхову ціну. Ціну, яка навіть менша, ніж у попередньому кварталі 2019 року", – зазначив міністр.

"Ми забезпечуємо не тільки безпеку постачання, ми також забезпечуємо стабільність платіжок. Уряд захистить людей від коливань ціни на газ взимку", – підсумував Олексій Оржель.

Нагадаємо, Кабінет міністрів планує найближчим часом ухвалити рішення про запровадження страхової ціни на газ для населення, яка діятиме з 1 січня 2020 року. За цією ціною громадяни зможуть платити за газ навіть у разі, якщо ціни зростуть набагато більше.

Loading...
Loading...
Loading...