Новини » Події Читать эту новость на русском

У військовій частині на Львівщині виявили нестачу бронетанкового майна на понад 8,9 млн грн

Військова частина. Ілюстративне фото

Правопорушення свідчать про недбале ставлення військових посадових осіб військової частини до служби

Військова прокуратура Західного регіону України вивчила стан збереження військового майна в одній з військових частин Львівщини і виявила нестачу бронетанкового майна на загальну суму понад 8,9 млн грн.

Про це повідомила пресслужба військової прокуратури Західного регіону України.

"Встановлено, що у вказаній військовій частині проведено позапланову інвентаризацію матеріальних цінностей і, як наслідок, виявлено нестачу бронетанкового майна на загальну суму понад 8,9 млн грн. Зафіксовані правопорушення свідчать про недбале ставлення військових посадових осіб військової частини до служби, в умовах особливого періоду, що проявилось у невжитті заходів щодо забезпечення належного обліку, внутрішнього контролю та збереження бронетанкового майна (запасів), які призвели до їх нестачі", – йдеться у повідомленні.

За цим фактом вже внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 425 КК України. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Західного регіону України, а досудове розслідування – Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові.

Нагадаємо, 5 листопада Державне бюро розслідувань повідомило про підозру п’яти топ-чиновникам Міністерства оборони України в закупівлі неякісних бронежилетів "Корсар".

Посадовців Міноборони підозрюють у закупівлі 11 тисяч неякісних бронежилетів. Трьом посадовцям Міноборони обрано запобіжний захід тримання під вартою із визначенням розміру застави 76 млн грн кожному, ще двом посадовцям – домашній арешт.

Loading...