live
Новини » Політика 109 Читать эту новость на русском

Медведчук про стеження СБУ за депутатами: Це кричущий факт беззаконня

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу NewsOne прокоментував інформацію про те, що СБУ веде оперативно-розшукові та контррозвідувальні заходи щодо чинних народних депутатів від цієї партії.

"Наша позиція в цьому плані принципова і послідовна. Ну, по-перше, якщо правоохоронні органи, в даному випадку СБУ, не мають на це права, то вони не повинні це робити. Це справді кричущий факт беззаконня, коли СБУ здійснює оперативно-розшукові та контррозвідувальні заходи щодо діючих народних депутатів. Більш того, на сьогоднішній день депутатська недоторканність не скасована, вона буде скасована з 1 січня. І для всього того, що вони роблять, треба отримувати дозвіл судів. Я ж упевнений, що таких рішень судів немає, тому що суди не самогубці, щоб йти на такі кроки", - зазначив Медведчук.

За його словами, у зв'язку з цим народні депутати від "Опозиційної платформи - За життя" вже  звернулися в Державне бюро розслідувань, яке відкрило відповідне кримінальне провадження.

"Причому у нас є дуже багато сигналів. Це вже коли це стало кричущим фактом обурення, коли це почало повідомлятися в ЗМІ, ми пішли по тому шляху, що є той публічний сигнал, який обов'язково повинен бути доведений до справедливого рішення. І ми звернулися в ДБР, народні депутати нашої фракції, і ДБР почало кримінальне переслідування зазначених осіб. Це не тільки керівники СБУ, це ще й виконавці. Це важливе питання, тому що ці виконавці відомі. Вони відомі, і вони повинні понести кримінальну відповідальність. Якщо ДБР до цього не дійде, то ми підкажемо, хто ці виконавці, тому що нам це відомо", - заявив опозиційний політик.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань внесло до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінальних злочинів керівництвом і співробітниками Служби безпеки України.

Loading...
Loading...
Loading...