Новини » Політика Читать эту новость на русском

Бужанський дав Рябошапці два дні на те, щоб той вніс до Ради подання на зняття недоторканності з Порошенка

Максим Бужанський

На думку Бужанського, якщо наступного пленарного засідання Рада не проголосує за зняття недоторканності з Порошенка, той зможе сховатися за акціями протесту

Народний депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу" Максим Бужанський дав генеральному прокурору Руслану Рябошапці два дні на внесення у парламент подання на зняття недоторканності з колишнього президента України Петра Порошенка. Про це нардеп повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Генеральний Прокурор, у Вас є два дні на те, щоб внести до парламенту подання на зняття з Порошенка недоторканності. До вечора четверга. В такому випадку, в п'ятницю регламентний комітет, у вівторок - голосування в залі", - написав він.

Нардеп додав: якщо генпрокурор цього не зробить, то дасть можливість сховатися Порошенку за політичними акціями протесту.

"Якщо ви не зробите цього, ви свідомо даєте можливість Порошенку сховатися за політичними акціями протесту, приуроченими до нормандської зустрічі. Таким чином ви офіційно підтверджуєте, що граєте з Порошенком в одній команді. Не забувайте, 7 грудня у вас сто днів з моменту перебування на посаді, ваші дії у наступні два дні ляжуть в основу кадрових висновків парламенту", - підсумував парламентар.

Раніше повідомлялося, що Державне бюро розслідувань надало перелік із 13 справ, учасником яких є п’ятий президент України Петро Порошенко.

Loading...