live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

У заявах Криклія про відставку Клітіної немає сексизму, – Чемерис

ZIK

Очевидно, що про відставку Клітіної заговорили не після обговорення депутатами від "Слуги народу" її зовнішності, а, коли вона розповіла "Джокеру" про амбіції стати міністром

У заявах міністра інфраструктури Владислава Криклія щодо відставки своєї заступниці Олександри Клітіної немає сексизму. Роботу членів Кабміну слід розглядати не з точки зору гендерних квот, а фаховості.

Таку думку в ефірі проєкту "Деталі дня" на телеканалі ZIK висловив правозахисник Володимир Чемерис.

Він переконаний: в Україні справді існує проблема із гендерною нерівністю, зокрема, на виробництві.

"Буквально за декілька днів будівельники мають не просто протестувати, а й вивішувати плакати з кранів про те, що необхідно виконувати Конвенцію Міжнародної організації праці про гендерну рівність", – розповів Чемерис.

Що ж стосується членів Кабміну – самих міністрів та їхніх заступників, на думку правозахисника, на їхню роботу слід дивитись не з точки зору  гендерних квот, а чи відповідають вони своїм функціональним обов’язкам.

"З того скандалу, що виник, очевидно, що про відставку заступника міністр інфраструктури заговорив не після того, як були оприлюднені розмови, можливо не зовсім тверезих чоловіків, про зовнішність заступника міністра, як вона туди потрапила, а після того, як вона в переписці з "Джокером" сказала про можливі корупційні діяння в сфері Міністерства інфраструктури і про її амбіції  стати міністром", – зауважив Чемерис.

Тож, на його думку, у заявах міністра Криклія про можливу відставку Клітіної немає сексизму чи гендерної нерівності.

Як повідомлялось раніше, у команді президента розгорівся новий скандал із сексуальним підтекстом. Виключений раніше нардеп депутат Антон Поляков опублікував у Telegram-каналі запис розмови начебто між депутатами від "Слуги народу", де згадується зовнішність Клітиної і робиться припущення, що вона отримала посаду "через ліжко".

Згодом міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що буде домагатися відставки своєї заступниці з європейської інтеграції Олександри Клітіної після оприлюднення начебто листування чиновниці з пранкером Джокером.

Сама ж Клітіна заявила, що у відставку йти не збирається.Loading...
Loading...
Loading...