live
Новини » Політика 434 Читать эту новость на русском

Сідай, Давид, два: Що не так з продажем мобільного оператора Vodafone

Сергій Лямець
Сергій Лямець Журналіст, працював редактором проекту "Економічна правда" у виданні "Українська правда".
Давид Арахамия/liga.net
загрузка...
загрузка...

Голова депутатської фракції Давид Арахамія анонсував угоду з продажу мобільного оператора Vodafone, виручені кошти з якої йдуть повз бюджету, тому що податки не будуть сплачені.

Про це пише Сергій Лямець на своїй сторінці в Facebook.

Сідай, Давид, два!

Не знаю, що викликало такий бурхливий захват у лідера фракції "Слуга народу" Давида Арахамії. Пишатися продажем Vodafone - це все-одно, що приписувати собі успіхи Ілона Маска.

Суть угоди по продажу Vodafone в тому, що одна компанія поступається своім офшором іншої компанії. Гроші за операцію проходять МИМО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ. Податків з цієї оборудки ніхто не платить. Якщо такі угоди з пайплайна Арахамії будуть такі ж вигідни для бюджету країни, рекомендую видати Давиду Шнобелівську премію. Це нагорода за найбезглуздіші досягнення. У супроводжуючому листі лідера "Слуги народу" напишемо: "нагордился на два мільярди за чужі успіхи".

А поки ще є час до Шнобелівки, дорогий Давид Арахамія, рекомендую порадіти тим, що сьогодні відбулася найбільша угода на ринку люкси: LVMH купив Tiffany за $16,2 млрд. Хіба це погано? В Україні теж носять і Louis Vuitton, і Tiffany. І до речі, операція відбулася після інвестиційного форуму в Маріуполі. Якщо добре брехати, можна примазатися.

І наче вишенька на торті - гордість Арахамії, що тепер Vodafone - це оператор без російських коренів. Чисто порохоботська теза. Десь в Канаді посміхнувся все ще вільний Петро Олексійович.

Сергій Лямець

Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...