live
Новини » Економіка 269 Читать эту новость на русском

Росіяни продали Vodafone Україна азербайджанцям

Report МТС продала Vodafone Україна

Сума угоди - 734 мільйона доларів

Російська МТС через свою 100% дочірню компанію Allegretto Holding S.a.r.l. (Люксембург) продала  азербайджанській компанії Bakcell 100% частку свого телекомунікаційного бізнесу в Україні.

Про це повідомляє пресслужба МТС.

Сума угоди 734 мільйона доларів, включаючи відкладений платіж на суму близько 84 мільйонів доларів. Передача акцій відбудеться найближчим часом, зазначають у компанії.

"З урахуванням незначної частки українського бізнесу в масштабі Групи, МТС збереже привабливий рівень дивідендних виплат в рамках прийнятої на початку року політики", – розповів президент МТС Олексій Корня.

Як зазначили у Vodafone Україна, зміна власника не вплине на її операційну діяльність, надання послуг клієнтам, взаємодії з партнерами, постачальниками і контрагентами.

"Компанія продовжує надавати послуги під брендом Vodafone. Всі тарифні плани, послуги та сервіси, а також договори та інші зобов’язання є актуальними і продовжують діяти", – йдеться в офіційному релізі.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини розглядає скарги уряду України у яких фігурують факти захоплення Росією в Криму радіотелевізійного передавального центру та іншої телекомунікаційної інфраструктури.

Loading...
Loading...
Loading...