Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Платіжки за опалення зростуть майже вдвічі: Що з цим робити?

Максим Гольдарб
Максим Гольдарб

Український громадський діяч, журналіст і ведучий програм

з відкритих джерел

Уряд відпустив у вільне плавання тарифи на опалення і воду, а після нового року - на газ і на електроенергію. Зимові платіжки в опалювальний сезон 2019–2020 рр. будуть досягати в середньому 3300 грн, або 40% від чистої середньої зарплати та 110 % від середньої пенсії.

Про це пише Максим Гольдарб на своїй сторінці в Facebook.

"Зелені слуги" повністю відпустили в "вільне плавання" тарифи на опалення і воду, з нового року це ж станеться з ціною на газ, а потім – і на електричну енергію. Монополісти отримали від них повну свободу варварського ціноутворення і 100% зелене світло на грабіж людей, а більшість людей остаточно перетворяться на рабів "комунальної мафії".

Ґрунт для збільшення тарифів створили ще порошенко-гройсман, підписавши меморандум з МВФ, а команда Зеленського не зруйнувала цей фундамент, а, навпаки, продовжувала і посилила грабіжницьку політику при мізерних доходах українців і абсолютно занедбаному житловому фонді.

Зимові платіжки в опалювальний сезон 2019–2020 рр. за невелику квартиру в 50 м2 будуть досягати в середньому 3300 грн, або 40% від чистої середньої зарплати в Україні та 110 % від середньої пенсії.
Так, у Києві КП "Київтеплоенерго" вже попередило про підвищення тарифів на опалення на 30%, з 1654 грн до 2150 грн за 1 Гкал.

Через діяльність "зелених слуг" нам всім потрібно готуватися до вкрай неприємного опалювального сезону:

- ціну на газ відпустять у вільне плавання, тому вона збільшиться орієнтовно на 86 % – з 6500 грн до 12097 грн за тис. м3;
- вартість транспортування газу помножиться на два – вона буде оплачуватися незалежно від того, споживався газ чи ні;
- тарифи на опалення і гарячу воду стануть вище на 30–50 %;
- субсидіантів будуть дуже ретельно перевіряти і ще більш ретельніше скорочувати.

Безглуздо чекати від президента втручання у свавілля, яке твориться його ж кабміном, - він, на жаль, віддав економіку і соціалку в руки ворогів України і робить вигляд, що не помічає цього. Хотів би, зробив би.

Втручатися потрібно самим, немає інших варіантів, тільки власний опір руйнуванню і розбою дасть можливість зупинити ці процеси:
1) масові відмови від платежів за несправедливими і завищеними тарифами;
2) взаємодопомога в разі спроб відключення квартир, будинків, домогосподарств, вулиць: сьогодні прийшли до них - завтра до вас;
3) перешкоджання всіма законними способами і засобами відключення міст, селищ, сіл;
4) масові позовні вимоги до суду про перерахунок ціни на газ і, отже, на опалення і гарячу воду (механізм давно нами розроблений і представлений);
5) взаємодопомога та координація, та об'єднання дій опозиційних партій, громадських рухів і організацій, спрямовані на опір тарифного грабунку та економічного геноциду нації;
6) робота наших юристів у судах на загальне благо.

Максим Гольдарб

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...