Навчання СБУ: В Івано-Франківській області можуть ввести особливий режим

Навчання СБУ Facebook

НАвчання триватимуть упродовж 25-26 листопада

В Івано-Франківській області можуть ввести особливий режим через антитерористичні навчання Служби безпеки України, передає пресслужба відомства.

Згідно з повідомленням, під час заходів можливе тимчасове запровадження особливого режиму, також обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів.

"Упродовж 25-26 листопада 2019 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Івано-Франківській області проведе планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання. Тренування відбудуться в обласному центрі в умовах максимально наближених до реальних з використанням спеціальної техніки та озброєння", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у навчаннях візьмуть участь підрозділи Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв'язку, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, у вівторок, 19 листопада, в акваторії Чорного моря розпочалися навчання ВМФ Росії, в яких беруть участь понад десять кораблів і суден флоту, а також задіяна авіація. В ході маневрів були заплановані виконання ракетних і артилерійських стрільб.

Loading...