live
Новини » Події Читать эту новость на русском

На українсько-словацькому кордоні у черзі понад 300 вантажівок

У пункті пропуску "Ужгород" на виїзд з України очікують понад 300 авто Державна прикордонна служба

Вантажівки з-за меж Закарпатської області перекрили проїзд

У пункті пропуску "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною на оформлення на виїзд з України очікують понад 300 вантажних авто.

Про чергу у Фейсбук попереджає Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Відповідно, водіїв, що здійснюють міжнародні вантажні перевезення, просять врахувати ситуацію, що склалася, при плануванні поїздки.

Митники наголошують, усі транспортні засоби проходять прикордонний, митний та інші види контролю у порядку черги та у відповідності до вимог чинного законодавства. І нагадують про адміністративну відповідальність за порушення режиму у пункті пропуску та громадського порядку.

Як повідомляє видання ProZak, черга утворилась через те, що Євросоюз нібито забороняє рух вантажівок протягом вихідних.

Зазначається, що час від часу на кордоні виникають конфліктні ситуації. Як розповідають водії деяких вантажівок з-за меж Закарпаття, без черги намагаються проїхати саме закарпатські автомобілі. Для цього вони навіть використовують схему, коли в чергу вклинюється легковий автомобіль, щоб потім "розчистити" місце для вантажівки.

Закарпатські ж водії кажуть, що вони їдуть без черги, бо у них немає вантажу і їм не потрібен час для митної перевірки. Деякі кажуть, що везуть продукти, які швидко псуються, тому також мають пріоритетне право на проїзд.

У свою чергу, вантажівки з інших областей перекрили проїзд. На місце виїхали три бригади патрульних. 

Нагадаємо, 23 листопада, у Верховинському районі Івано-Франківської області, прикордонники Чернівецького загону затримали вантажний автомобіль "ЗІЛ-131", який перевозив на собі позашляховик "Nissan Patrol" іноземної реєстрації.

Loading...