live
Новини » Політика 678 Читать эту новость на русском

Ми зі Скороход не розглядали створення іншої фракції, - Поляков

У депутата немає бажання створювати клон "Слуги народу"

ZIK Антон Поляков

Позафракційний депутат Антон Поляков спростував інформацію про те, що він разом із Анною Скороход планують створювати іншу фракцію. Про це він заявив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Згідно з повідомленням, на прохання журналістів прокоментувати ідею створення групи депутатів із тих, хто покинули лави "Слуги народу" Поляков зазначив, що жодних домовленостей між ним та Скороход не було, однак якщо депутатка має такий намір, то він не заважатиме.

"Про "Слугу народу-2" чи будь-який рімейк я почув з новин. Ми з Анною Скороход, ні про що не домовлялися. Створювати якісь окремі фракції, або входити в інші фракції або партії, до речі, мене ж з партії не виключили, цих варіантів я не розглядав. Тому, чесно кажучи, якщо Аня хоче створити "Слугу народу-2", то я не буду заважати, але створювати ще один клон не маю бажання", - повідомив Поляков.

Окрім цього, він наголосив, що притримується курсу президента Володимира Зеленського і йшов саме в його команду, а не Арахамії, Корнієнка чи Гончарука.

"Якщо президент не в курсі всіх цих подій, тому що я йшов у команду за президентом, а не за Арахамією, Корнієнком та Гончаруком. Я взагалі їх не сприймаю як авторитетів. Тому ми можемо притримуватися курсу президента, але повинні розуміти, які дії президент вважає потрібно робити, а які це команди Богдана", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, виключений з фракції "Слуги народу" нардеп Антон Поляков розповів, як до нього потрапив аудіозапис розмови нібито його колишніх колег по фракції "Слуга народу" з високопоставленими працівниками поліції у Кривому Розі.

Loading...
Loading...
Loading...